Canlı Ankara Trafik Yoğunluğu Haritası

Ankara’da gerçek zamanlı trafik ve yol koşullarını takip edin. Anlık trafik yoğunluğu bilgilerini, geçmiş trafik yoğunluğu istatistiklerini, açık ve kapalı yolları, iş rotalarını ve kaza riski yollarını harita üzerinde takip edin. Ankara Trafik Durumu Canlı hizmeti, en doğru ve güncel trafik bilgilerine erişmenin en kolay ve en kolay yolunu sunar.

Ankara’nın trafik yoğunluğu haritası, trafik yoğunluğu bilgilerine ve bir sonraki zaman dilimine anında erişmenizi sağlar. Geçmiş istatistikler ve hesaplamalar, rotadaki trafik yoğunluğunun bir saat sonra artmasına bakılmaksızın uygun bir başlangıç ​​zamanı seçmenize yardımcı olacaktır.

Gerçek zamanlı trafik bilgi servislerinin kullanılmaya başlanmasıyla, sürücüler trafik koşulları sırasında ve en sevdikleri rotaların zamanında doğru bilgilere anında erişebilirler. İkincil ve kontrol edilmemiş yolların seçimi, trafik sıkışıklığında saatlerce bekleyerek zaman ve yakıt kaybını önler. Sürücülerin mobil uygulama ve belediye tarafından sağlanan trafik bilgi ekranlarını takip etmeleri önemlidir.

Yandex Haritalar hizmeti birçok şehir için anlık trafik verileri sağlar. Trafik yoğunluğu bilgilerine erişmek için haritadaki sinyal düğmesine tıklamanız gerekir. Yoldaki yeşil çizgi yolun boş olduğunu, sarı çizgi trafik olduğunu, turuncu çizgi trafiğin yoğun olduğunu ve kahverengi çizgi trafiğin durduğunu gösterir. Belirtir

Sadece imleci yolun üzerine getirin ve ortalama yol hızını göreceksiniz. Haritada trafik ışığı düğmesine bastığınızda, o şehirdeki trafik 10’un üzerinde değerlendirilir ve değerlendirilir. Bu notların açıklaması aşağıdadır.

1 yol açık
2-Akıcı taşıma
3- Akışkanlık, ara sıra trafik yoğunluğu
4-Büyük miktarda trafik
5-tıkanıklığı
6 durakta trafik
7-Birkaç kilometre süren trafik yoğunluğu
8-Trafik engellendi
9-Yürüyüş önerilir

Ankara seçilen rota için trafik bilgileri
Ankara seyahatiniz sırasında rota üzerindeki trafik koşullarını da öğrenebilirsiniz. Trafik haritasında konumunuzu ve hedefinizi belirledikten sonra, rotanın trafik yoğunluğunu görebilirsiniz. Rotanızdaki diğer sürücülerin bıraktığı bilgi notlarını okuyarak bile bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir