Canlı İstanbul Trafik Yoğunluğu Haritası

Canlı İstanbul Trafik Yoğunluğu Haritası , yol koşulları hakkında gerekli tüm ayrıntıları sağlıyor. Bu nedenle İstanbul trafik yoğunluğu hakkında ortaya çıkan gerçekler farklı renklerde açıklanmaktadır. Kırmızı konumlar tıkanıklığı, sarı yollar küçük tıkanıklığı ve yeşil konumlar düzenli trafiği gösterir. Kullanılan yolların ayrıntılı durumunun fare düğmesi ile kontrol edilebileceği vurgulanmalıdır. Aynı şeyi haritadaki artı ve eksi düğmeleriyle de yapabilirsiniz.

İstanbul’un trafik yoğunluğu haritası trafik yoğunluğunu anında erişim hakkında bilgi vermektedir. Geçmiş istatistikleri ve hesaplamaları, rotadaki trafik yoğunluğunun bir saat sonra artmasına bakılmaksızın uygun bir başlangıç ​​zamanı seçmenize yardımcı olur.

Gerçek zamanlı trafik bilgi servislerinin kullanılmaya başlanmasıyla, sürücüler trafik koşulları ve tercih ettikleri rotalardaki zamanlar hakkında doğru bilgilere anında erişebilirler. İkincil yolların ve seçili olmayan yolların seçilmesi, trafik sıkışıklığında saatlerce bekleyerek zamandan ve yakıttan tasarruf etmenizi sağlar. Sürücünün, trafik bilgileri ekranlarını takip etmesi önemlidir.

Yoldurumu.net

Sen de beğenebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir