Hakkımızda

Yoldurumu.net 2018 yılında birden çok içerikler ile derlenmiş çeşitli ilginç ve trafik durumu, yol durumu, posta kodu, gibi içeriklerle dolu bir web sitesi olarak Ankara’da kuruldu, o tarihte dünya da bulunan toplam nüfusun yüzde 9,2 internet kullanıcısıydı.

2019 yılında ise dünya da toplam web sitesi sayısı yaklaşık olarak 4,5 milyar civarında. Günümüzde 2020 Türkiye’de ise nüfusun %76 internet kullanmaktadır.

Yoldurumu.net yayına başladığı ilk günlerde arama motoru kullanma çok yaygınlaşmaya başlamıştı gruplandırılmış link sayfaları internet kullanıcıları için daha farklı ve etkili uygulama ile daha fazla kolay ve hızlı olması sağlanmıştır.

Günümüzde trafik ve yol durumu içeriklerin sürekli olarak yenileterek ve geliştirerek sizler için yayın hayatına devam etmektedir.

İnternet kullanıcı ve ziyaretçileri için doğru ve derlenmiş konu ayrıca bilgilere ulaşmanıza imkân tanıyan çalışmalar yapılmaktadır.

Sitemize yıllık olarak trafiğin %88 ülkemizden, %12 ise yurt dışından alan yoldurumu.net yaklaşık olarak dünya da ise 190’dan fazla ülkeden giriş yapılmaktadır diğer ülkelerde yaşayan vatandaşlarımız ise sitemize yoğun ilgi gösterdikleri için teşekkür ederiz.

Ülkemizde trafik durumu veya trafik yoğunluğu aradığı bazı bilgiler için sitemizi kaynak göstermektedir. Trafik durumu sayfalarımız ile ülkemizin tanıtımına fayda sağlamaktadır.

Bizlere yazmak isterseniz ya da bilgi paylaşmak için ulaşmak için iletişim bölümünden tarafımıza ulaşabilirsiniz.