Kullanım Şartları

Yoldurumu.net kullanım şartları web sitemizde sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış ya da eksik olduğunu gördüğünüz içeriklerin trafik durumu sayfasına göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp ya da hasara yönelik tarafımızca hiçbir şekilde sorumluluk kabul edilmemektedir.

Trafik durumu bilgilerinin yanlış veya eksik olmasından dolayı hiçbir şekilde tarafımızca sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul edilmez.

Web sitemizde bulunan aktif olmayan bilgiler yoldurumu.net tarafından hazırlanmıştır. Bu sayfada sunulan fikir ya da yazım esnasında bir araya gelen konular genel bilgiye tabidir ayrıca bildirisiz değişikliğe tabi tutulur. Yoldurumu.net güvenilir olduğu kaynaklardan toplanılan bilgilere dayanır ancak bu bilgiler gerçeklik ayrıca eksik olmasına garanti vermez.

Site içerisinde yer alan bilgiler bu bilgilerin eksik, gerçek veya doğruluğu herhangi bir amaç için kesinlikle güven vermeyebilir, bu bilgiler doğrulanmaya ya da tamamlanmaya veya değişikliğe tabi tutulur.

Tabiri caiz ise bilgilerin tamamı gerçekliği ya da doğruluğuna bağlı olarak yapılmamış olup kesinlikle verilmemiştir. Yoldurumu.net ne olursa olsun site içerisinde kullanımda olan içeriklerin kaynaklanan hiçbir zararın hiçbir şekilde yükümlülük kabul etmez.

Sitemizde sorumluluk sınırlandırılması yoldurumu.net bu siteye gelen ziyaretçi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin veya diğer verilerin programların kullanılması sebebi ile sözleşmenin ihlali haksız olarak fiil olarak başka sebeplerden dolay doğabilecek doğrudan veya dolaylı olarak hiçbir zarardan sorum tutulamaz.

Yoldurumu.net sözleme ihlali durumu ve haksız olarak fiil, ihmal ayrıca diğer konu ve sebeplerden dolayı neticesinde işlemin kesintiye uğraması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez.

Yoldurumu.net sitesine link veren veya verilen sitelere girilmesi ayrıca sitenin kullanılması ile alakalı olarak yoldurumu.net kullanılması ayrıca ziyaret edilmesi sonucunda doğabilecek herhangi bir hatalardan kesinlikle sorumlu değildir, mahkeme veya diğer masraflar dahil olmak üzere hiçbir şekilde yoldurumu.net üzerinden zarar talep edilemez.